top of page

Jesteśmy exp•pro

Pomagamy firmom motywować, integrować, nagradzać i budować lojalność: pracowników, partnerów biznesowych oraz klientów.

lot awionetką.jpg
Zaufali nam:
atlas ward logo.png
kghm logo.png
komfort logo.png
leadec logo.png
eurocash logo.png
collins logo.png
IMG_4405_edited.jpg

Prezentmarzeń dla firm

Jesteśmy jedynym oficjalny dystrybutorem kart podarunkowych, voucherów i boxów Prezentmarzeń do B2B. Przekonaj się jakie oferujemy rozwiązania na Twoje wyzwania.

01

Prezenty dla pracowników

Karty podarunkowe doskonale sprawdzają się jako prezenty dla pracowników na każdą okazję: na święta, na jubileusze pracownicze lub firmowe. Wybierz Prezentmarzeń jako nowoczesne benefity dla pracowników.

03

Nagrody do konkursów konsumenckich i akcji promocyjnych

Dostarczamy wygodne w dystrybucji, szybko dostępne, a przede wszystkim ekscytujące nagrody w formie przeżyć do konkursów, loterii oraz programów lojalnościowych.

Poproś o ofertę dla agencji.

02

Nagrody motywacyjne
dla pracowników i kontrahentów

Oryginalne nagrody motywacyjne dla pracowników, sił sprzedaży, dystrybutorów, agentów handlowych. Sprawdzą się tam gdzie nagrody finansowe lub rzeczowe nie mają już takiej wartości.

04

Organizacja eventów
i atrakcji na wydarzenia

Doświadczenie z blisko 800 000 realizacji z 1900 sprawdzonymi dostawcami wykorzystujemy do organizacji eventów firmowych. Dajemy możliwość realizacji naprawdę ekscytujących projektów.

Prezentmarzeń

Prezenty i nagrody w formie przeżyć od lidera branży czasu wolnego w Polsce.

Same zalety

Przekonaj się dlaczego warto wybrać ofertę Prezentmarzeń dla firm. Odkryj nasze zalety i rozpocznij współpracę z liderem rynku branży czasu wolnego w Polsce.

800 000+
realizacji
1 900+
sprawdzonych
dostawców
50+
punktów sprzedaży
w całym kraju
www exp-pro new 3.png
 • Bezterminowa ważność

 • Trendy produkt

 • Unikatowe atrakcje

 • Personalizacja i branding

 • Największa dostępność oferty w kraju

 • Proste zamówienie

 • Dostawa w 1 minutę

Personalizacja i branding

Skorzystaj z możliwości nadrukowania dowolnej grafiki i logo, np. związanej z marką czy akcją, dzięki czemu karta podarunkowa może być nośnikiem wzmacniającym wizerunek.

Potrzebujesz karty lub vouchery z logo Twojej firmy?

Nic prostszego, odezwij się do nas, przygotujemy ofertę i wizualizację.

Nasze rozwiązania

Dla HR i Pracodawcy

Karty podarunkowe dla pracowników to nowoczesne narzędzie do nagradzania i motywacji oraz atrakcyjne, pozapłacowe benefity pracownicze - korzystaj z finansowania ZFŚS. Zwiększ satysfakcję pracowników, wzmocnij ich zaangażowanie w pracy, wpływaj na lojalność i efektywność pracowników.

W ramach oferty Prezentmarzeń możesz wybierać spośród ponad 11 500 atrakcji, dostarczających niezapomnianych przeżyć tak różnych, jak Twoi pracownicy.

 • nagrody motywacyjne dla pracowników

 • prezenty dla pracowników: na święta, jubileusze pracownicze i firmowe

 • nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych paczek dla dzieci

 • ciekawe benefity dla pracowników

Nasze rozwiązania

Prezenty dla pracowników

W firmie, jak i w życiu, okazji do świętowania i wręczania prezentów dla pracowników nie brakuje! Podpowiadamy na jakie okazje nasi klienci wybierają karty podarunkowe Prezentmarzeń.

 • Prezenty dla pracowników na Święta
  Boże Narodzenie, czy Wielkanoc to doskonałe momenty, aby obdarować pracowników kartami podarunkowymi, dając im możliwość wyboru wymarzonego prezentu. Prezenty świąteczne dla pracowników w formie przeżyć to wielka rzecz nawet dla samego Mikołaja i Gwiazdki! 

   

 • Prezenty na jubileusz firmy lub urodziny i rocznice pracowników
  Świętujcie wspólne sukcesy i pamiętaj o urodzinach i rocznicach stażu pracy swoich pracowników. Doceniaj wręczając atrakcyjne prezenty dla pracowników z okazji jubileuszu firmy.

   

 • Prezent na powitanie nowego pracownika
  Stwórz niezapomniane powitanie i zadbaj o integrację.   Welcome pack dla pracownika nie musi być tylko pudełkiem pełnym gadżetów z logo firmy. Wzbogać pakiet startowy dla nowego pracownika o efekt wow - podaruj nowe doświadczenie i ułatw start w firmie.

   

 • Prezent na odejście z pracy
  Wyraź wdzięczność za wkład i życz powodzenia w dalszej karierze. Prezenty na pożegnanie pracownika od Prezentmarzeń zawsze tworzą dobre wspomnienia.

   

 • Prezent na ślub od pracowników i firmy
  Życz szczęścia na nowej drodze życia, prywatnie i firmowo.

Ważne z punktu widzenia HR i Pracodawcy

Zwiększ zaangażowanie, reaguj na zmiany pokoleniowe

Według badania, Globalforce pracownicy otrzymujący regularnie drobniejsze nagrody wykazują ośmiokrotnie większe zaangażowanie niż ci, spodziewający się bonusa raz w roku. Dzisiejsi pracownicy to zróżnicowana grupa ludzi, którzy oczekują że system wynagrodzeń będzie zgodny ze stylem ich życia, komunikacji i pracy.

Motywuj skuteczniej aby realizować cele

Według badań Deloitte, zdecydowana większość pracowników nie dostrzega motywacyjnych aspektów w systemie płac funkcjonującym w ich miejscu pracy. Skuteczne motywowanie pracowników to dostosowywanie bonusów do indywidualnych oczekiwań, a tylko zadowoleni pracownicy będą skłonni faktycznie zaangażować się na rzecz realizacji celów organizacji. 

Buduj mocną markę pracodawcy

Zyskaj status well-beingowej firmy - karta podarunkowa Prezentmarzeń ma realny wpływ na dobre samopoczucie. Zadowoleni pracownicy są najlepszymi ambasadorami Twojej firmy. Zadbaj o dobre relacje, budowanie więzi zespołowych, nagradzaj i pamiętaj o nich przy każdej okazji.

Korzystaj z finansowania ZFŚS

Optymalizacja kosztów Pracodawcy i Pracownika. Dzięki możliwości finansowania ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, karta podarunkowa zapewnia efektywne wykorzystanie ZFŚS, zapewniając zwolnienie z podatku dochodowego od osób fizycznych do kwoty 2 000 zł rocznie, karta traktowana jest jako świadczenie pieniężne.

Organizujesz konkursy dla pracowników?

Zapewnij atrakcyjne nagrody dla pracowników.

Nasze rozwiązania

Dla Sprzedaży i Marketingu 

Karty podarunkowe i vouchery Prezentmarzeń to pożądane nagrody w programach wsparcia sprzedaży, zwiększania efektywności działu handlowego, budowania relacji i osiągania założonych celów sprzedażowych.

 

To także atrakcyjne prezenty dla kontrahentów, które wspierają wizerunek firmy i tworzą jakość kontaktów biznesowych. Premiuj swoich kluczowych kontrahentów i przejdź na wyższy poziom współpracy dzięki ciekawej gratyfikacji.

 • nagrody do akcji marketingowych i konkursów konsumenckich

 • nagrody do programów motywacyjnych i konkursów sprzedażowych dla sił sprzedaży, dystrybutorów, agentów handlowych, brokerów

 • prezenty dla kontrahentów

Nasze rozwiązania

Dla agencji

Współpracujemy z agencjami marketingowymi specjalizującymi się w organizacji i obsłudze programów lojalnościowych i motywacyjnych, loterii promocyjnych oraz konkursów konsumenckich. Dostarczamy nagrody do akcji promocyjnych B2C oraz motywacyjnych B2B. Zapewniamy skuteczne wsparcie sprzedaży dzięki niezapomnianym emocjom.

 • nagrody do konkursów konsumenckich

 • nagrody do loterii promocyjnych

 • nagrody do programów lojalnościowych

 • nagrody do programów motywacyjnych

 • nagrody do konkursów sprzedażowych

Nasze rozwiązania

Pożądane nagrody

Przekonaj się dlaczego produkty Prezentmarzeń to idealne nagrody do programów lojalnościowych, konkursów i akcji promocyjnych.

Odkryj korzyści dla organizatora i dla nagrodzonego.

 • Uniwersalne i bezpieczne nagrody
  Sprawdzają się w każdej grupie docelowej oraz w każdej akcji marketingowej i aktywizacyjnej: konkursie, loterii, programie lojalnościowym lub motywacyjnym. I
  dealne nagrody w szybkich akcjach promocyjnych jak i długotrwałych programach B2C i B2B, a ponad 11 500 ofert zapewnia wolność wyboru dla każdego.
   

 • Oryginalne, trendy produkty
  Prezenty w formie przeżyć to produkty "na czasie", które gwarantują pozytywne emocje i wspomnienia.

   

 • Pieniądze (i nagrody rzeczowe) to nie wszystko
  Najlepsza alternatywa dla nagród rzeczowych i pieniężnych, doskonale sprawdza się w akcjach, gdzie pieniądze już nie motywują.

   

 • Wygodna i łatwo dostępna realizacja
  Największe pokrycie ofertą w kraju, prosty sposób realizacji, możliwość wykorzystania od razu, bezterminowa ważność.

   

 • Tradycyjnie, nowocześnie, ekologicznie
  Dwie formy do wyboru: przyjazne środowisku nagrody – bez papieru i plastiku – elektroniczne eKarty i eVouchery wysyłane jako plik PDF na e-mail lub fizyczne karty, vouchery, boxy.

   

 • Dowolne nominały kart podarunkowych
  Łatwo dopasujesz do budżetu np. 50, 100, 200, 300, 500, czy 1000 zł lub inne o dowolnej wartości.
   

 • Personalizacja graficzna i branding
  Możliwość nadrukowania dowolnej grafiki z logo klienta, np. związanej z marką czy akcją, dzięki czemu nagroda może być nośnikiem wzmacniającym wizerunek i przywiązanie do marki.

   

 • Wygodna i ekonomiczna dystrybucja, logistyka, magazynowanie
  Prościej, łatwiej i oszczędniej już się nie da, brak kosztów dostawy, brak konieczności magazynowania, wysyłka produktów cyfrowych nawet w 1 minutę.

   

 • Dostępność bez ograniczeń
  Bez czekania, dostępne "od ręki", w każdej ilości, co daje możliwość nagrodzenia nawet bardzo dużej grupy osób w tym samym czasie.

   

 • Sprawdzona i potwierdzona wysoka jakość
  Klienci kochają Prezentmarzeń - opienie 4,9 na 5

   

 • Zwolnione z podatku VAT

www exp-pro new 2.png

Szukasz atrakcyjnych nagród do konkursu lub loterii?

Mamy pomysły na nagrody, które robią wrażenie.

Organizacja eventów

Realizujemy eventy, które zapewniają niecodzienne doświadczenia w stylu exp•proexpect (oczekiwać), expand (rozwijać), explore (poznawać, zgłębiać), express (wyrażać), experience (doświadczenie, przeżycie)

2Q6A0690_edited.jpg

Nasze rozwiązania

Agencja eventowa exp•pro

Szukasz pomysłu na niezapomnianą imprezę integracyjną lub event firmowy? Postaw na wieloletnie doświadczenie exp•pro w organizacji wydarzeń. Zmotywuj, zaangażuj, zbuduj zgrany zespołu. Wzmocnij relacje z pracownikami lub partnerami biznesowymi! Oferujemy szeroki wachlarz atrakcji, które łatwo dopasować do potrzeb, celu i budżetu. Eventy organizujemy na terenie całego kraju.

Nasze rozwiązania

Eventy motoryzacyjne z udziałem supersamochodów

Realizujemy eventy motoryzacyjne dla firm z użyciem supersamochodów na wszystkich torach wyścigowych w Polsce.

 • Lamborghini

 • Ferrari

 • Lotus

 • Aston Martin

 • KTM X-BOW

 • Ariel Atom

 • Formuła Renault 2.0

 • samochody rajdowe i WRC

_FOT4600.jpg
DNG_DSC5297r.jpg

Nasze rozwiązania

Eventy z udziałem bolidów Formuły Renault 2.0

Jedyni w Polsce organizujemy eventy firmowe ze szkoleniem i jazdami bolidami Formuły Renault 2.0 na wszystkich torach w kraju. 

Jesteśmy także organizatorem unikatowego wydarzenia: Formula Drive - Poprowadź bolid F1. To jedyna okazja w Polsce, aby samodzielnie poprowadzić bolid F1 Williams FW29 lub przejechać się jako pasażer w dwuosobowym bolidzie BMW Sauber F1.06 X2.

Nasze rozwiązania

Eventy z adrenaliną

Eventy z adrenaliną to idealny sposób na integrację zespołu, wyzwolenie endorfin i pokonanie własnych słabości. Wspólne przeżycia zbliżają ludzi i budują silne relacje w zespole. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości, które dostarczą Ci emocji na najwyższym poziomie.

 • Gwarancja niezapomnianych wrażeń

 • Integracja zespołu

 • Pokonywanie własnych słabości

 • Wzmacnianie pewności siebie

 • Eventy nawet dla małych grup

 • Profesjonalna opieka instruktorów

 • Bezpieczeństwo i wysoka jakość usług

 

IMG_5472.jpg
4_edited.jpg

Nasze rozwiązania

Imprezy off-road dla firm

Organizujemy imprezy off-road dla firm w całej Polsce. Off-road to świetny sposób na dobrą zabawę i integrację oraz sprawdzenie umiejętności nawigacyjnych i pracy zespołowej.

 • jazda samochodami terenowymi lub quadami po bezdrożach

 • pokonywanie przeszkód

 • szkolenia off-road i doskonalenie techniki jazdy w różnych warunkach (błoto, piasek, kamienie)

 • rajdy na orientację

Dysponujemy największym w Polsce Off-Road Parkiem w Górze Kalwarii, gdzie realizujemy imprezy firmowe, które stają się prawdziwą przygodą i epickim wspomnieniem.

Nasze rozwiązania

Integracja / Team Building

Szukasz sposobu na poprawę współpracy i atmosfery w Twoim zespole? Zależy Ci na zwiększeniu zaangażowania i motywacji pracowników? Zbuduj zgrany zespół z pomocą exp•pro!

Zorganizujemy dla Twoich pracowników niezapomniane wydarzenie, które pomoże im się zintegrować, lepiej poznać i nauczyć efektywniej współpracować. Elastycznie dopasujemy ofertę  do Twoich potrzeb i budżetu.
 

 • Poprawa komunikacji i współpracy
  Wspólne doświadczenia i wyzwania integrują zespół i uczą efektywnej komunikacji oraz współpracy.

   

 • Wzrost zaangażowania i motywacji
  Zintegrowany i zmotywowany zespół chętniej podejmuje się wyzwań i osiąga lepsze rezultaty

   

 • Wzrost lojalności pracowników i poprawa atmosfery pracy
  Dobra atmosfera w pracy przekłada się na większą satysfakcję pracowników, niższą absencję i buduje lojalność wobec firmy.

   

 • Gwarancja świetnej zabawy
  Zadbamy o to, aby Twoi pracownicy bawili się świetnie i na długo zapamiętali wspólnie spędzony czas.

skok spado 6_edited.jpg
35464618_1851803728175087_2733579339093245952_n_edited.jpg

Nasze rozwiązania

Atrakcje na eventy

Dostarczamy niezapomniane atrakcje na eventy, które angażują i zapewniają dobrą zabawę. W naszej ofercie atrakcje na eventy korporacyjne oraz atrakcje na imprezy plenerowe oraz festyny rodzinne dla dzieci i dorosłych. Niezmiennie polecamy nasze hity sezonu wakacyjnego Water Slide oraz Skim Board.
 

 • Water Slide
  Dmuchana ślizgawka wodna o długości 100 metrów.

 • Skim Board
  Skimboarding to namiastka surfingu dostępna w centrum miasta!

 • Strefy Chillout
  Tworzymy strefy chillout na różnego rodzaju imprezy plenerowe.

Nasze realizacje

Realizujemy różnego rodzaju eventy dla mikro, małych, średnich oraz dużych firm. Stawiamy na efekty, cele i zadowolenie klientów, niezależnie od tego czy działamy dla kilkuosobowej firmy, czy organizujemy złożone projekty dla liderów rynku.

Nietuzinkowa oferta firmy Exp-Pro Sp. z. o.o., czyli prezenty w formie niezapomnianych przeżyć, zawsze wzbudzały ogromne zainteresowanie wśród naszych pracowników, klientów oraz kontrahentów biznesowych.

Maciej Czerwiński
Dyrektor ds. Marketingu, PPHU Specjał Sp. z o.o.

Nasi klienci, referencje i case studies

Napisz do nas, zadzwoń lub wypełnij formularz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub zamówić karty podarunkowe dla swojej firmy.

IMG-20240618-WA00012.jpg

Katarzyna Gromaszek

Ja NIEMUL.JPG

Robert
Michałek